News Feed

Hareketli Özel Eğitim

  • Home
  • Hareketli Özel Eğitim

Hareketli Özel Eğitim

Anne – baba olmadan önce herkesin hayali ideal ve mükemmel bir çocuğa sahip olmaktır. Aileler, özel gereksinimli bir çocuğa sahip olduğunu öğrenmesi ile öncelikle şok durumu sonrasında durumu reddetme, durumla ilgili kendini ya da başkalarını suçlama aşamalarından geçerler işte bu noktada yalnız değilsiniz.

Çocuğun, bir uzman doktor tarafından değerlendirilmesi tamamlandıktan sonra eğitimine bir an önce başlanması gerekir. Çocuğun sosyal ortamda kabul görmesi ve iyi ilişkiler kurabilmesi özel gereksinimlerinin azaltılması ya da giderilmesi ile mümkün olmaktadır. Alanında uzman kadromuzla bizim için her dakika çok kıymetli ve çok önemli. Çocuklarınızın gelişim basamaklarında attıkları her adım 20 yıldır bizim başarımızı kanıtlıyor ve mutluluğumuz oluyor.

Değerlendirme aşamasının ardından her çocuk için, hareketli özel eğitim programı planlıyor ve çocuğun sosyal hayata entegre olabilmesi için en uygun ortamda eğitim metotlarını uyguluyoruz. Hareketli özel eğitim dikkat eksikliği, kas ve eklem gelişimi, iletişim becerileri, sosyal ortama uyum sağlama, uyku düzeni, hiperaktiviteyi kontrol altına alma, koordinasyon becerileri gibi bir çok beceriyi geliştiriyor.

ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME için vakit kaybetmeden bize ulaşın.